2014

Stowarzyszenie Fiore było współorganizatorem wakacyjnego kampusu młodzieżowego, częściowo sfinansowanego dzięki środkom przekazanym przez darczyńców w formie 1% podatku.


Kampus miał miejsce (...)

2013

Communicating Europe – The art as a tool for adult education (Łączenie Europy – sztuka jako narzędzie w kształceniu dorosłych).


Stowarzyszenie Fiore wspólnie z 12 innymi organizacjami pozarz(...)

2012

Stowarzyszenie Fiore aktywnie zaangażowało się w pomoc młodym wolontariuszom w gromadzeniu funduszy na pokrycie kosztów uczestnictwa w og&oac(...)

2009

Europa i świat pogrążone są w kryzysie ekonomicznym. Nikt już dzisiaj nie ma wątpliwości, że bezpośrednią przyczyną tego stanu jest trwający od dłuższego już czasu kryzys wartości i zasad. Europa szczególnie dzisiaj potrzebuje młodych, kt&oacut(...)

2008

"Tożsamość kulturowa młodzieży bogactwem społeczności europejskiej" to projekt Stowarzyszenia Fiore współfinansowany z funduszy Narodowej Agencji Programu "Młodzież w działaniu". Miejscem spotkania młodzieży w dniach 16-24.08.2008 jest Trzcianka (Mariapoli Fiore).(...)

W poprzednich latach

Stowarzyszenie Fiore w dniach 10-11 grudnia przeprowadziło zbiórkę publiczną środków pieniężnych z przeznaczeniem na pomoc dla Świetlicy Środowiskowej przy Parafii św. Michała Archanioła w Lublinie.