Przekaż 1% podatku na wsparcie Miasteczka Mariapoli Fiore

Jak co roku, Stowarzyszenie Fiore, organizacja pożytku publicznego, która wspiera rozwój Miasteczka Mariapoli Fiore, a także inne działania inspirowane charyzmatem jedności, daje możliwość przekazania na ten cel 1% rozliczanego niedługo podatku. Tegoroczna zbiórka 1% ma na celu wsparcie infrastruktury Miasteczka.

Jak wiemy, dzisiaj przed Mariapoli Fiore stają nowe wyzwania i potrzeby jego reorganizacji i restrukturyzacji; budynki wymagają już modernizacji i remontów. Konieczne jest także wykonanie szeregu prac związanych z ich dostosowaniem do nowych wymogów BHP i przepisów sanitarnych. Rosnące koszty energii i mediów wymuszają przeprowadzenie niezbędnych napraw systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Ufamy Bożej Opatrzności, która pozwoli na nowe inicjatywy. Po raz kolejny konieczne jest także nasze „pospolite ruszenie”, wsparcie modlitewne i finansowe.

Przekażcie swój 1% – i zachęćcie innych, aby to zrobili – na rzecz Stowarzyszenia Fiore. Osoby, które w zeszłym roku przekazały 1% na inny ważny dla nich cel, a w tym roku chcą wesprzeć zbiórkę dlaMiasteczka, powinny koniecznie w swoim PIT wpisać numer KRS Stowarzyszenia Fiore – organizacji pożytku publicznego. W przeciwnym razie, system automatycznie wpisuje inne dane z ubiegłego roku.

ZBIÓRKA 1% KRS 0000289594

DZIĘKUJEMY

Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku

Stowarzyszenie "Fiore" jest organizacją pożytku publicznego.

Zachęcamy wszystkich Państwa do przekazania na naszą działalność 1% swojego podatku.

 

Numer konta:

Fortis Bank o/Lublin 08 1600 1101 0003 0502 1306 8001

 

KRS:

0000289594

Stowarzyszenie Fiore było współorganizatorem wakacyjnego kampusu młodzieżowego, częściowo sfinansowanego dzięki środkom przekazanym przez darczyńców w formie 1% podatku.


Kampus miał miejsce (...)